top of page
hands-2847508_640.jpg

Oyunlarla Aile İçi İletişim

Uygulamalı,Eğlenceli

Kendimizle ilişkimiz ilk olarak ailede başlar.Bu sebeple,aile fertleriyle olan iletişimimiz ,kendimizle olan ilişkimizin aynası gibidir.Oyunlarla Aile İçi İletişimi eğitiminde hem birbirimizle etkin iletişim yollarını görürken hem de oyunların hayatımızdaki bağlayıcı etkisini keşfedeceğiz.Bu eğitimi bireysel olarak almak için danışabilirsiniz.

Eğitimler: About Me
thomas-bennie-yj0BKllXEu0-unsplash.jpg

Yol Arkadaşım Mutluluk Öğretisi

Yeni Bir Hayata Kavuşmak  İsteyenler İçin

Sıkışmış mı hissediyorsun?Kariyerinde ve özel hayatında bir yol ayrımında mısın? Kendini amaçsız ve kaybolmuş mu hissediyorsun?Sana bir haberim var.İçimizdeki en güçlü insan bile zaman zaman bu duygularla başbaşa kalabiliyor.ICF onaylı sertifikalı yaşam koçu olarak mutluluğu bir hedef olarak değil hayatının her alanında bulabileceğin bir duygu  olduğunu kadim öğretiler ve uygulamalarla anlattığım bir programdır.

Eğitimler: About Me
radu-florin-CwTBt6jyagQ-unsplash.jpg

Stres Yönetimi 

Negatif stres nasıl pozitife döner?

Stresten kaçamasak da stresi kontrol etmek mümkün. Stres sizi değil siz stresi yönetin. Günlük hayatta da iş yaşamında da bireyi olumsuz etkileyen stresi nasıl yönetebileceğinizi Stres Yönetimi Eğitimi sayesinde öğreneceksiniz. Öfkenizi yöneterek daha mutlu olmak için tavsiye ve teknikleri öğrenerek hayatınızda yeni bir sayfa açın.

Eğitimler: About Me
bottom of page